Me teemme brändeistä vaikuttavia

Vaikuttavat sisällöt eivät synny itsestään. Jokaisen strategian, konseptin ja tuloksellisen toteutuksen takana on joukko luovia ja tehokkaita asiantuntijoita.

Business Development

Joona Haatainen

-

CEO & Strategist

+358 50 513 3077joona.haatainen@troot.fi

Joona Kettunen

-

Business Development Manager

+358 45 154 5515joona.kettunen@troot.fi

Oona Sorakivi

-

Business Development Coordinator

+358 44 493 2557oona.sorakivi@troot.fi

Accounts Team

Jonna Haataja

-

Business Director

+358408390692jonna.haataja@troot.fi

Tony Stepanow

-
on study leave

Account Director

+358 50 506 0220tony.stepanow@troot.fi

Laura Seppänen

-

Account Manager

+358 40 749 4174laura.seppanen@troot.fi

Lauri Talja

-

Influencer Marketing Executive

+358 40 528 9710lauri.talja@troot.fi

Creative, Strategies & Concepts

Reetta Kallio

-
on parental leave

Creative, Team Lead

+358 50 307 9142reetta.kallio@troot.fi

Annika Rousu

-

Creative Strategist

+358 40 0946245annika.rousu@troot.fi

Stefani Kirilova

-

Creative Strategist

+358 45 2609564stefani.kirilova@troot.fi

Karolina Kraska Piñeyro

-

Visual Creative

karolina.kraska@troot.fi

Creative Content Production

Erik Rauhala

-

Creative Content Producer

+358 40 8481778erik.rauhala@troot.fi

Essi Knuuti

-

Project Manager

+358 44 4914330 essi.knuuti@troot.fi

Henrietta Harju

-

Content Creator

henrietta.harju@troot.fi

Operations, HR & Finance

Kaisa Suomela

-

Agency Operations Director

+358 40 660 1361kaisa.suomela@troot.fi

Nina Leskinen

-

People & Culture Director

+358 50 591 0515nina.leskinen@troot.fi

Laura Vinogradoff

-

CFO, Group

+358 40 3424 203laura.vinogradoff@troot.fi
Rekry
– Haluatko mukaan Trootin tiimiin?