Me teemme brändeistä vaikuttavia

Vaikuttavat sisällöt eivät synny itsestään. Jokaisen strategian, konseptin ja tuloksellisen toteutuksen takana on joukko luovia ja tehokkaita asiantuntijoita.

Business Development

Joona Haatainen

CEO, New Business

+358 50 513 3077joona.haatainen@troot.fi

Joona Kettunen

Business Development Manager

+358 45 154 5515joona.kettunen@troot.fi

Accounts Team

Tony Stepanow

Account Director

+358 50 506 0220tony.stepanow@troot.fi

Sara Nurmilaukas

Account Director

+358 40 566 66 33sara.nurmilaukas@troot.fi

Annika Hämäläinen

Account Director

+358 40 8281501annika.hamalainen@troot.fi

Creative, Strategies & Concepts

Annika Rousu

Creative Strategist

+358 40 0946245annika.rousu@troot.fi

Stefani Kirilova

Creative Strategist

+358 45 2609564stefani.kirilova@troot.fi

Creative Production

Laura Seppänen

Creative Producer

+358 40 749 4174laura.seppanen@troot.fi

Erik Rauhala

Creative Producer

+358 40 8481778erik.rauhala@troot.fi

Essi Knuuti

Creative Producer

+358 44 4914330 essi.knuuti@troot.fi

Operations, HR & Finance

Nina Leskinen

Country Manager, Finland (on maternity leave)

+358 50 591 0515nina.leskinen@troot.fi

Kaisa Suomela

Head of Productions

+358 40 660 1361kaisa.suomela@troot.fi

Troot Creators

Linda Kylmänen

Influencer & Office Coordinator

+358 44 4931290 linda.kylmanen@troot.fi

Lauri Talja

Head of Creators

+358 40 528 9710lauri.talja@troot.fi
Rekry
– Haluatko mukaan Trootin tiimiin?